۰

سالروز تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی

       مناسبت‌ها      ۱۸ مهر, ۱۳۹۷

هجدهم مهرماه سالروز تأسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ایران که به عنوان اولین دانشگاه مهارتی کشور شناخته می شود را به رییس، معاونان، مدیران، همکاران، اساتید و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی تبریک عرض می کنیم و…… بیشتر »

۰

مراسم پرفیض دعای ندبه

       اخبار / مناسبت‌ها      ۷ مهر, ۱۳۹۷

صبح روز جمعه ۶ مهرماه ۱۳۹۷ و در آخرین روز از هفته گرامی داشت حماسه هشت سال دفاع مقدس، مراسم دعای ندبه با حضور تعدادی از اساتید بسیجی عضو کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی و مردم…… بیشتر »

۰

دعای ندبه

       مناسبت‌ها      ۵ مهر, ۱۳۹۷

دعای ندبه: بمناسبت هفته دفاع مقدس و ایام ماه محرم ،  کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی از تمامی  اساتید بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی و اساتید بسجی موسسات آموزش عالی و اساتید دیگر دانشگاه ها و اقشار…… بیشتر »

۰

مدرسه عشق

       مناسبت‌ها      ۲۹ شهریور, ۱۳۹۷

محرم مدرسه عشقی است که باید در آن درس آموخت. محرابی است که باید در آن به نماز عشق ایستاد و نردبانی است که باید از آن بالا رفت تا به لقای حق شتافت. عاشورا سالروز عروج خونین سبکبالان عاشقی…… بیشتر »

۰

فرا رسیدن ماه محرم

       مناسبت‌ها      ۲۰ شهریور, ۱۳۹۷

فانوس اشک هایتان را روشن کنید، ماه غریبی شهید نینواست . عطری که از حوالی پرچم وزیده است ما را به سمت مجلس آقا کشیده است از صحن هر حسینیه تا صحن کربلا صد کوچه باز کنید، محرم رسیده است…… بیشتر »

به سایت اطلاع رسانی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی خوش آمدید.