Category Archive : دلنوشته

۰

حماسه حضور

       دلنوشته      ۳۱ شهریور, ۱۳۹۶

سلام بر آنان که نه اهل نان بودند و نه اهل نام هنوز هم می‏توان در دشت خونین خوزستان صدای عشق را شنید؛ صدایی که عشاق را مجذوب می‏کند؛ همان صدایی که در زمان دفاع مقدس، رزمندگان را به سوی…… بیشتر »

۰

خلوت یار

       براده های عشق / دلنوشته      ۱۶ مهر, ۱۳۹۴

تقدیم به تو، جانباز سر فراز میهنم شمیم شبنم نشسته بر گل رویت یادآور پاکی ها و صداقت هایت،  نگاهت مانند دست هایت مهربان و دست هایت همانند چشمانت بخشنده، تیر نگاهت درست بر مرکز قلب می نشیند. حقیقت وجودت…… بیشتر »

۰

شهادت و ایثار

       براده های عشق / دلنوشته      ۱۳ مهر, ۱۳۹۴

کتاب بزرگ شهادت، به خط ایثار نگاشته ­شده و جز شهید کسی را یارای درک آن نیست. ای شهید به هدایت کدامین خضر به آب حیات دست یافته ای که با نوشیدن آن، این چنین جاودانه گردیدی؟ آتش عشق چگونه…… بیشتر »

۰

سلام بر آنان که نه اهل نان بودند و نه اهل نام

       دلنوشته      ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳

هنوز هم می‏توان در دشت خونین خوزستان صدای عشق را شنید؛ صدایی که عشاق را مجذوب می‏کند؛ همان صدایی که در زمان دفاع مقدس، رزمندگان را به سوی خود فرا می‏خواند. هنوز می‏توان در جای جای این خطه، ایثارگری و…… بیشتر »

۰

خلوت‌ترین‌ ایوان‌ آسمان‌

       دلنوشته      ۲۳ شهریور, ۱۳۹۳

هیچ گاه‌ به‌ گریه‌ عقده‌ای‌ وا نکرده‌ام، خانه‌ام‌ از موزه‌های‌ معجزه‌ تهی‌ است‌ و از پس‌ آن‌ همه‌ نوروز پر شکوفه‌، اینک‌ تنها در اتاقم‌ باقی مانده‌ام. چشمانم‌ از پنجره‌ای‌ ابدی‌ گشوده‌ بر مهرگانی‌ رنگارنگ‌، به‌ جستجوی‌ جسارتی‌ است‌ که‌…… بیشتر »

به سایت اطلاع رسانی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی خوش آمدید.