برنامه های گرامی داشت هفته دفاع مقدس ۱۳۹۶

کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی در نظر دارد در ایام گرامی­ داشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی ۹۷ – ۱۳۹۶، برنامه­ هایی را برگزار نماید. برای اطلاع از این برنامه ها به توضیحات آقای دکتر اطمینان، معاون فرهنگی کانون بسیج اساتید دانشگاه در گفتگو با سایت اطلاع رسانی کانون، توجه بفرمایید.

همان گونه که اطلاع دارید، کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در جلسات شورای مرکزی، مصوب کرده که با حضور حداکثری اساتید و مدرسان محترم دانشگاه که تأثیرگذارترین قشر در این مجموعه دانشگاهی هستند، برنامه هایی را برگزار نماید تا حداقل بتواند گوشه­ ای از حال و هوای آن ایام خجسته را بر فضای دانشگاه حاکم نماید، این برنامه ها به این قرار است:

اولین برنامه بازدید اساتید و خانواده محترمشان از بازسازی منطقه عملیاتی کربلای ۵ واقع در مجتمع فرهنگی آیه­ ها واقع در بزرگراه شهید کلانتری نرسیده به میدان جهاد است که روز ۱۳۹۶/۶/۲۹ از ساعت ۱۶ برگزار می شود و در این زمینه هماهنگی های اولیه، مکاتبه و اختصاص زمان با مجموعه آیه ها انجام  و پیش بینی حضور حدود ۲۰۰ نفر از اساتید و خانواده محترمشان در این برنامه شده است.

برنامه دیگر، برگزاری همایش تجلیل از اساتید و مدرسان شاهد و ایثارگری که در دانشگاه جامع حضور دارند، می باشد و برای اجرای این برنامه نیز فراخوان و دریافت اسامی افراد در حال انجام است و زمان دقیق آن متعاقباً اعلام می گردد.

همچنین قرار شده از اساتید و مدرسان محترمی که در این همایش حضور می یابند، توسط افراد متخصص، مصاحبه و دریافت خاطرات ایشان انجام پذیرد و در صورت امکان، این آثار منتشر گردد.

برنامه دیگر ما دیدار با خانواده معظم شهدا خصوصاً شهدای مدافع حرم خواهد بود که اساتید و مدرسان محترم دانشگاه، با این عزیزان دیدار و گفتگو خواهند نمود.

در همین زمینه دیدار با رزمندگان دلاور اسلام و جانبازان عزیز نیز در دستور کار قرار دارد.

آقای دکتر اطمینان از همه همکاران دانشگاهی و اساتید محترم خواست در این برنامه ها حضوری فعال و پویا داشته باشند. همچنین اساتید محترم شرکت کننده در این برنامه می توانند از طریق مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز، کار ثبت نام و تهیه آمار شرکت کنندگان را انجام دهند، لذا لازم است به دفتر این عزیزان در مراکز مربوطه خود یا به محل کانون بسیج اساتید دانشگاه واقع در ساختمان اصلی دانشگاه، مراجعه نمایند.