واعظ زاده در‌گفت‌و‌گو با تسنیم:
اسامی اعضای کابینه‌ام را اعلام نمی‌کنم/ معرفی تیم کاری کابینه را محدود می‌کند
خبرگزاری تسنیم: یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: اسامی کابینه را اعلام نخواهم کرد اما از افرادی که من را حمایت و دعوت به این عرصه کردند، استفاده خواهم کرد.

صادق واعظ زاده‌کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم در خصوص لزوم معرفی تیم کاری و برنامه از سوی‌کاندیداها، اظهار داشت: برنامه بنده کاملا مشخص است و رئوس بعضی از آنها را اعلام کرده و مشروح آن را نیز در روزهای آینده منتشر خواهم کرد.

وی افزود: تیم‌کاری‌ام از شخصیت‌های با تجربه،‌ دانشگاهی،‌ سیاسی، چهره‌های باتجربه و مدیران ارشد‌ی که تجارب خوبی داشته‌اند، در کنار جوانانی که امروز صلاحیت خوبی برای مدیریت‌های عالی پیدا کرده‌اند، تشکیل شده است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: بنده معتقد نیستم‌‌که‌ دولت باید به صورت گروهی،‌ حزبی و باندی تشکیل شود، بلکه باید از همه نیروها استفاده کرد، در این راستا بنده توانایی این را دارم که از نیروی عظیم افراد با تجربه و جوان استفاده کنم.

واعظ زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا افراد اصلی کابینه خود را معرفی می‌کنید، اظهار داشت: اسامی‌آنها را اعلام نخواهم کرد اما از افرادی که از بنده حمایت و برای حضور در این عرصه دعوت کرده‌اند، استفاده خواهم کرد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این سوال که دلیل عدم معرفی اعضای اصلی تیم کاری شما چیست؟ افزود: به دلیل اینکه رئیس جمهور متعلق به همه مردم ایران است و باید از همه نیروهای صاحب صلاحیت در همه گروه‌ها استفاده کند، در حال حاضر زمان مناسبی برای معرفی تیم نیست بنابراین وقتی که رئیس جمهور استقرار پیدا کرد، باید از همه نیروها مطابق اصول استفاده کند اما اگر در حال حاضر بخواهد قبل از مشورت با مجلس و قبل از رئیس جمهور شدن، کابینه معرفی کند، این کابینه محدود، حزبی و گروهی می‌شود و بنده به این معتقد نیستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *