دیدار با نماینده محترم ولی فقیه

تولیت

ساعت ۱۸ دوشنبه ۸ دیماه ۱۳۹۳ تعدادی زیادی از اعضای اقشار مختلف بسیج، از جمله تعدادی از اعضای شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی با نماینده محترم ولی فقیه در استان های خراسان، حضرت آیت الله واعظ طبسی در محل سالن اجتماعات اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی دیدار کردند. بخشهایی از سخنان ایشان به این شرح است.

در این دیدار که در آستانه یوم الله نهم دیماه برگزار می شد ایشان با تأکید بر این که ۹ دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت است، گفتند در سال ۸۸ کسانی که از جریان فتنه تبعیت کردند و خرسند و امیدوار بودند که در آینده ای نه چندان دور قدرت را به دست خواهند گرفت و به دنبال کسب قدرت، آن چه باید بشود خواهد شد، کسانی بودند که همیشه نشان می دادند، در راه امام (ره) و رهبری اند و مایل بودند مردم نیز آن ها را با همین خصوصیات بشناسند. این آقایان اگر هم نمی دانستند که به چه کاری دست زده اند، آن چه بنده در سال ۸۸ عرض کردم درباره آن ها صدق می کرد؛ در آن زمان مقام معظم رهبری فرمودند که انتظار می رود روحانیت و عالمان دینی، مردم را در جریان اتفاقات قرار دهند و شرایط را برای آن ها تبیین کنند. ما هم چون نظر مقام معظم رهبری را می دانستیم با صراحت و به دور از هر گونه انگیزه سیاسی مطالبی را عرض کردیم. آن آقایان می دانستند که دستگاه های اطلاعاتی آمریکا، غربی ها، رادیو بی بی سی و دیگران از آن ها حمایت می کنند اما علی رغم آن که می دانستند و این مسائل را می شنیدند، با این وجود به میدان آمدند و تقریباً جنگ مسلحانه ای در نظام اسلامی به راه انداختند که قطعاً اگر این خصوصیات مطرح شده درباره آن ها صادق باشد بدون شک حکم آن ها اعدام است.

امروز هم بعضی برای سران فتنه دلسوزی نکنند و مطمئن باشند اگر بعضی از این آقایان از منازل شخصی شان وارد اجتماع شوند، معلوم نیست که برخورد مردم با آن ها چگونه باشد، البته که هرگز نباید این اتفاق بیفتد و باید بر اساس حکمی باشد که دستگاه قضایی درباره یک انسان قانون شکن صادر می کند و هیچ کس حق دخالت ندارد.

بعضی از دوستان می فرمایند مسائل پشت قضیه را بگویید تا دیگران متوجه شوند و به میدان بیایند ، البته ما کوچک تر از آن هستیم که به این موضوع ورود پیدا کنیم اما رهبر معظم انقلاب اگر مصلحت بدانند بیان خواهند فرمود آن گروهی که در این زمینه کار کردند چه گروهی بودند.

اگر شما آقایان باز هم می گویید که بی گناه هستید، سؤال این است که چرا با وجود مشاهده حمایت آمریکا و رادیوهای بیگانه از شما، حتی یک بار اعلام نکردید که هرگز با آمریکایی ها همراه نبوده و نیستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *