انتصاب شایسته جناب آقای دکتر مرتضی تشکری قوژدی به عنوان ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خراسان رضوی را صمیمانه تبریک می گوییم و از خداوند متعال، آرزوی توفیق روزافزون خدمت به جامعه دانشگاهی، برای ایشان داریم. امیدواریم این انتخاب که برگ جدیدی از رایحه خوش خدمت در جوار مضجع نورانی حضرت امام علی بن موسی الرضا «علیه آلاف التحیت و الثناء» برای این برادر بزرگوار ایجاد کرده است، فصل جدیدی از همکاری و هماهنگی بین دانشگاه و کانون بسیج اساتید باشد و باعث رشد و شکوفایی هر چه بیشتر دانشگاه و مجموعه های مرتبط با آن باشد. 

تمامی استادان بسیجی و اعضای شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی ضمن تبریک این انتخاب، آمادگی کامل خود را جهت همکاری همه جانبه با ایشان در راستای تقویت و توسعه نظام آموزشی کشور، اعلام نموده و امیدواریم با مدیریت جهادی و عزمی جزم، سالهای پیش روی خدمت چنان خوب شکل گیرد که مورد رضای خداوند متعال و شادی قلب مقدس صاحب عصر و دوران، حضرت امام زمان «عجل الله تعالی فرجه الشریف» واقع شود.

 

7 پاسخ به “تبریک انتصاب ریاست محترم دانشگاه”

 1. با سلام و تشکر از دوست عزیز جناب آقای سعید.
  بله فرمایش شما کاملاً درست است و باید پارسی را پاس بداریم. این انتخاب نرم افزار مورد استفاده ماست که خودمان دخالتی در آن نداریم. البته می توان با دست کاری قسمت برنامه نویسی آن مشکل را حل کرد.
  باز هم سپاسگزار از بذل عنایت جنابعالی.

 2. بنده هم انتصاب آقای دکتر تشکری را صمیمانه تبریک می گویم و امیدوارم که این انتخاب، باب جدیدی را برای همکاری هر چه بیشتر کانون بسیج اساتید با ریاست محترم و مجموعه مدیریت دانشگاه باز نماید.

 3. برادرگرامی جناب آقای دکتر تشکری

  با اهدا سلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به ریاست دانشگاه صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا… خامنه ای آرزوی توفیق خدمتگزاری هر چه بیشتر جنابعالی را خواستارم .
  رجاء واثق دارد که تلاشها و عنایات خاصه حضرتعالی همچون گذشته در جهت ارتقاء موقعیت دانشگاه ادامه خواهد یافت

 4. به نام خدا- بی شک انتخاب فردی عالم و صالح از بدنه دانشگاه جامع، مصداق بارز انتخاب اصلح است و اینجانب ضمن تبریک به ایشان امیدوارم در جهت بهبود و چالاک سازی امور واحد خراسان موفق و موید باشند.

 5. آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان و درخواست رسیدگی به وضع نابسامان دانشگاه را از ریاست محترم جدید دارم. لااقل دلسوزانه تر و با حضوری مستمر در دانشگاه مشکلات گذشته مرتفع گردد. انشاء الله.

 6. استاد ارجمند جناب آقای دکتر تشکری
  سلام علیکم
  نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی جنابعالی به عنوان ریاست محترم دانشگاه جامع علمی -کاربردی استان خراسان رضوی، که بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی های برجسته شما در صحنه های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است، را به شما و خانواده بزرگ دانشگاه جامع صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
  مطمئناً مدیریت اثربخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی، و همفکری همه نیروهای متخصص و متعهد و بهره برداری از همه تجربیات گذشته موجبات ارتقاء این مجموعه عظیم را فراهم خواهد نمود.
  برای شما از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.
  دفتر بسیج اساتید مرکز آموزش فرهنگ و هنر واحد یک خراسان رضوی

 7. با سلام وآرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان،آرزوی توفیق هر چه بیشتر جنابعالی را خواستارم .
  بااحترام رضا جلالی کاسب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *