۳

فرهنگی

توهین به پیامبر مهر و مهربانی

دی ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۶ ق.ظ توسط

یا رسول الله «ص»!

ای به فدای صبر و تحملت که در طول زندگی، با ناملایمات و مصائب فراوانی روبرو گشتی و نه تنها لب به شکوه نگشودی، بلکه همواره نگران حال امت خویش بوده و برای پس از خود، دلواپسی ها آزارت می داد. آن قدر برای این مردم ناسپاس و قدر ناشناس، غصه خوردی و رنج تحمل کردی که خداوند هم لب به اعتراض گشود و تو را از این همه افسوس خوردن، نهی کرد.

ای رسول مهر و مهربانی!

دل پاک و الهی ات همواره در تپش اعتلا، سربلندی و انسان شدن همه انسانها بود و نگاه نافذت، برای تمامی ابنای بشر، با هر رنگ و شکل و باور، نگران. شبها برای هدایت اینها دعا می کردی و روزها بر رنج بی ادبی و بی حرمتی شان، تحمل.

از اولین روزی که علم دعوت به راه رستگاری را بر دوش گرفتی بر علیه جهالت و نادانی افراد، قد علم کردی و آنها که تحمل شعاع نورانی این فراخوان الهی را نداشتند، عاجزانه چنگ بر چهره خورشید می زدند. در برابر عجز و ناتوانی خویش، چاره ای جز فرافکنی لیاقت و شخصیت خویش نداشتند و باران تهمت و ناسزا، نثار آن وجود نازنین کردند و آن عقل کل و کل عقل را دیوانه و مجنون، نام نهادند.

ای صاحب خلق عظیم و صبر فراوان!

امروز هم که بشر به ظاهر پیشرفت کرده و در علم و تکنولوژی خود را بسیار مدرن و توانمند احساس می کند، هیچ تفاوتی با آن بادیه نشینان بی سواد و جاهل، نکرده بلکه گوی سبقت را در جهالت از آنها ربوده است. اینها نیز بی طاقت از نفوذ آیینی که وجود پاکت را فدای پیشرفت و اعتلای آن کردی، جسارت و توهین به ساحت قدسی ات را از اسلاف خویش به ارث برده و به بهانه آزادی بیان، توهین و نامربوط گویی به آن مجسمه ایمان و رحمت واسعه الهی را بنا نهاده اند.

خنده دارترین لطیفه تاریخ را با این حماقت خویش رقم زده و خود نیز متوجه نیستند؛ در جایی که مردم عادی نه، بلکه دانشمندان و پژوهشگران برجسته و آگاه کشورهای خودشان، در باره واژه مجعول و دروغ آشکار هولوکاست، جرأت اظهار نظر و بیان عقاید ندارند، این آزادی بیان ادعایی، خیلی انسان را می خنداند. آزادی بیانی که فقط مجاز است به باورها و اعتقادات مسلمانان، توهین و جسارت کند.

ای پیام آور صلح و دوستی برای تمام بشریت!

امروز شرمنده نفهمی و نادانی هم عصران خود و خجالت زده رفتار نامناسب و دور از انسانیت همنوعان خویش و عذرخواه و سرافکنده بی غیرتی و بی لیاقتی هم کیشانم، در برابر آن شخصیت والا و الهی هستم و از روح بلند و آسمانی ات مدد می خواهم، یاری مان کنی تا این جهالت مدرن را نیز به پایان ببریم و شب ظلمانی جهل و نادانی به صبح امید، پیوند بخورد و دو باره خورشید عالم تاب اسلام، به دست آخرین وصی و فرزند از سلاله پاکت، بر پهنای گیتی، نورافشان و متلألؤ گردد و پرچم پرافتخار توحید که سالها در دست گرفته و برای آن زحمت کشیدی، بر فراز بلندترین قله های جهان، به اهتزاز درآید. بی صبرانه و ملتمسانه، انتظار آن روز بهجت افزا و غرورآفرین را می کشیم.

+

۳ دیدگاه

 1. عصاری

  on دی ۲۸, ۱۳۹۳ - پاسخ

  اگر فرض بر این است که در دموکراسی باید به نظر و دیدگاه اکثریت بهاء داده شود در این صورت به استهزاء گرفتن باورهای دینی مسلمانان توسط اقلیت محدود و یک نشریه ورشکسته که تیراژش تا پیش از رخدادهای اخیر به سختی به ۶۰ هزار نسخه می رسید‌، چگونه می تواند با اصول دموکراسی سازگاری داشته باشد ؟!

 2. جعفری

  on دی ۲۸, ۱۳۹۳ - پاسخ

  من هتک حرمت به ساحت مقدس و نورانی پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد بن عبد الله «ص» را محکوم می کنم و از خداوند متعال می خواهم دشمنان نادان و جاهل این شخصیت بزرگ را نیست و نابود کند. آمین یا رب العالمین.

 3. علی رجبی

  on دی ۲۸, ۱۳۹۳ - پاسخ

  ای پیام آور نور و رحمت و پیامبر اعظم «صلی الله علیه و آله و سلم» به روان پاک و خدایی ات درود می فرستیم و اعلام میداریم که آماده جانفشانی در راه نورانی شما هستیم. ای کاش می شد جان ناقابل خویش را در راه استقرار آیین مقدسی که شما آورده اید، فدا می کردیم.

پاسخ دهید