جلسه شورای مرکزی ۲۹ دیماه ۱۳۹۵

جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی روز چهارشنبه ٢٩ دیماه ١٣٩۵، ساعت ۶ صبح در محل اتاق جلسات مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد یک مشهد، با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم توسط آقای سید عیسی حسینی و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «صلی الله علیه و آله و سلم» برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای رجبی ضمن عرض خیرمقدم به حاضران در جلسه، گزارشی پیرامون جلسات برگزار شده در مدت گذشته از جمله شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان و مطالب مطرح شده در آن، شورای فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی و نگاه مثبت آقای دکتر سلجوقی رئیس محترم دانشگاه جامع واحد استان خراسان رضوی نسبت به فعالیت های کانون خصوصاً حمایت از اقدامات کانون در دهه مبارک فجر، آمادگی کانون برای اعزام اساتید بسیجی به اردوهای راهیان نور، اردوی بازدید علمی شهرستان نیشابور و … مطالبی را مطرح کردند.

پس از آن آقای ذوالفقاری معاون توسعه و سازماندهی کانون، گزارش مرحله دوم (تکمیلی) دوره پیوست نگاری فرهنگی که در بندرعباس برگزار شده بود را ارائه کردند و براستفاده سایر اعضای کانون از دستاورد این برنامه تأکید گردید.

بعد از آن آقای دکتر اطمینان معاون فرهنگی کانون پیرامون مباحث فرهنگی، هم اندیشی و همایش دانشجویان و اساتید در زمینه جنگ نرم و اقتصاد مقاومتی، آسیبهای موجود در فضای دانشگاهی، شناسایی دغدغه های حوزه اساتید و اقدامات تکمیل کادر اجرایی معاونت مربوطه، مطالبی را به سمع حاضران در جلسه رساندند.

در ادامه، فعالیت های شاخص کانون بسیج اساتید دانشگاه در دهه مبارک فجر تعیین و بر حضور حداکثری اعضا در برگزاری هر چه پر بارتر و با شکوه تر این برنامه ها، تأکید شد و در نهایت مسؤولان اجرایی هر برنامه نیز تعیین نمودند.

این جلسه در ساعت ۷:۳۰ دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) به پایان رسید.

photo_2017-01-18_21-55-05

photo_2017-01-18_21-54-50

دیدگاهتان را بنویسید