جلسه شورای مرکزی بسیج اساتید استان

جلسه شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان خراسان رضوی روز پنج شنبه ۳۰ دیماه ۱۳۹۵ در محل سالن جلسات این سازمان و با تلاوت آیات نورانی قرآن مجید و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «صلی الله علیه و آله و سلم» برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای دکتر بذرافشان مسؤول سازمان بسیج اساتید استان، ضمن خیرمقدم به حاضران، دستور جلسه را برای اعضا توضیح دادند و سپس آقای احمدآبادی با بیان مسائل سیاسی و بصیرتی، مطالبی را در باره سیاست ایران و جهان بیان داشتند.

پس از آن و بر اساس مصوبه جلسه قبل که مقرر شده بود کانونهای بسیج اساتید استان گزارش وضعیت نیروی انسانی خود را ارائه نمایند، این کار آغاز شد و ابتدا مسؤول کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی، گزارشی از وضعیت نیرویی کانون و چگونگی جذب و بکارگیری اساتید را در کانون بسیج اساتید دانشگاه، به جمع ارائه نمود.

پس از پایان گزارش کانونها، آقای دکتر جواهری معاون نیروی انسانی سازمان، خواستار ادامه این روند تا تعیین تکلیف و به روز رسانی اطلاعات همه کانونها تا پایان سال ۱۳۹۵ شدند.

در ادامه جلسه آقای دکتر دهقان نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع اعضا حضور یافته و ضمن بیان مطالبی به پرسشهای افراد حاضر، پاسخ دادند.

این جلسه در ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «صلی الله علیه و آله و سلم» به پایان رسید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید