جلسه سازمانی و تشکیلاتی مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز آموزشی علمی کاربردی استان خراسان رضوی، روز شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ در محل سالن کنفرانس مرکز علمی کاربردی شهرداری های خراسان، با تلاوت آیات نورانی قرآن مجید و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «صلی الله علیه و آله و سلم» آغاز شد.

در این جلسه ابتدا آقای رجبی ضمن خیرمقدم به حاضران و تبریک ایام و اعیاد شعبانیه و آرزوی توفیق کسب بندگی خداوند در ماههای رجب و شعبان، آرزو کرد این دو ماه آمادگی مان را آن گونه افزایش دهد تا در ضیافت الهی ماه مبارک رمضان با شور و نشاط بهتر وارد شویم. ایشان همچنین در رابطه با موضوعات جذب اساتید، سازماندهی اعضا در بخشهای مختلف مرکز و همچنین فعال کردن حلقه های معرفت صالحین توضیحاتی را به جمع حاضر ارائه نمود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین امینی با اشاره به آیه لیله المبیت و بررسی اتفاقات سیاسی موجود کشور از جمله موضوع انتخابات، حرکت در مسیر درست و فعالیت برای رسیدن به ابدیت را هدف نهایی و غایی دین مبین اسلام بیان نموده و خواستار تلاش همگان برای رسیدن به این هدف والا شدند.

سپس آقای گرمه ای در تحلیل مسائل سیاسی روز ایران و جهان، به مسئله انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی پرداخته و در باره آخرین صف بندیهای موجود جامعه در این زمینه، توضیحاتی ارائه نمودند.

در ادامه جلسه، مسؤولان محترم دفاتر بسیج اساتید مراکز نظرات خود را در باره مسائل مطرح شده، اظهار نمودند و مقرر گردید یک همایش بصیرتی در روزهای آینده توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی برنامه ریزی و هماهنگ گردد و همه مراکز هم برای اجرای هر چه بهتر آن تلاش کنند.

این جلسه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به پایان رسید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *