کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و دعوت از کلیه اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی شهر مشهد و استان خراسان رضوی ، توجه اساتید گرامی بخصوص اساتید بسیجی را به بیانیه سازمان بسیج اساتید کشور که در ذیل آمده جلب می نماید.

سازمان بسیج اساتید کشور در آستانه روز جهانی قدس با انتشار اطلاعیه‌ای از کلیه دانشگاهیان و اساتید بسیجی برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، این سازمان در آستانه روز جهانی قدس با انتشار اطلاعیه‌ای از کلیه دانشگاهیان و اساتید بسیجی برای حضور در راهپیمایی روز قدس  دعوت کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: امروز شاهدیم که جهان اسلام با حماقت و ساده لوحی و بلکه خیانت برخی دولتمردان منطقه بیش از هر زمانی گرفتار آتش فتنه های داخلی شده است و با علم شدن گروه‌های تکفیری همچون داعش زخم های بی شماری بر پیکره جهان اسلام و چهره نورانی پیامبر و دین مبین اسلام وارد آمده که در این میان دست‌های پلید و پنهان صهیونیست ها و نظام سلطه آشکار است. آنها با کمک رسانه‌ها و تبلیغات عریض و طویل دستگاه‌های دروغ پراکنی خود در صدد تخریب سیمای نورانی دین محمد(ص) برآمدند و اذهان مسلمانان را گرفتار خویش ساخته‌اند تا از فلسطین غافل گردند.

در ادامه تاکید شد: جنبش‌های بیداری و ملت‌های منطقه امروز با الهام از انقلاب اسلامی و به تاسی از امام المسلمین با هوشیاری و پایداری توانسته اند یکی یکی توطئه های مشترک غربی، عربی و صهیونیستی را خنثی و بی ثمر نمیایند و پیروزی های بزرگ مقاومت اسلامی در منطقه نوید بخش آزادی قدس در آینده نه چندان دور خواهد بود.

در قسمت دیگری تصریح شد: وقت آن است که آتش خشم و نفرت ملت‌های مسلمان و آزادیخواهان جهان در روز جهانی قدس یک بار دیگر با ضربه‌ای محکم‌تر و با صلابت‌تر از سال‌های گذشته بر پیکر متزلزل رژیم صهیونیستی وارد شود و این رژیم را یک گام دیگر به فروپاشی و سقوط نزدیک نماید.

در پایان آمده است: به همین منظور، خانواده بزرگ اساتید بسیجی، نخبگان و فرهیختگان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور با غریو اتحاد و همدلی، در سایه سار آموزه های قرآنی و سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و پشتیبانی از مقام عظمای ولایت، همگام با اساتید آزاده و بیدار دانشگاه‌های جهان در کنار ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و دیگر ملل جهان اسلام با حضوری گسترده و عزمی راسخ در روز جهانی قدس به امید تحقق وعده الهی و نابودی رژیم غاصب اسرائیل حضور خواهند یافت  و ضمن محکوم کردن اقدامات ظالمانه صهیونیستها، بار دیگر با خلق حماسه‌ای عظیم مشت محکمی بر دهان نظام سلطه زده و با آرمان های مقدس امام راحل (ره) و آزادی قدس شریف تجدید میثاق می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *