۰

اخبار

جلسه شورای مرکزی کانون ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

مرداد ۲۸, ۱۳۹۶ در ۹:۳۶ ق.ظ توسط

جلسه شوراى مرکزى کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمى کاربردى در ساعت ٢٠ چهارشنبه تاریخ ٢۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلى الله و علیه و آله و سلم برگزار گردید.

در ابتداى جلسه آقاى رجبى ضمن  خوشامد گویى به اعضاى کانون و تبریک بازگشت پیروزمندانه آزادگان سرافراز جنگ تحمیلى به خاک میهن اسلامى، ضمن ارائه گزارشی از جلسه اختصاصی با ریاست محترم دانشگاه و تصمیمات اتخاذ شده در این خصوص، دستور جلسه را قرائت کردند.

در ادامه جلسه استاد گرمه اى به تحلیل مسائل سیاسى روز پرداختند و هم چنین در مورد انتخاب مساجد محورى گفتند که در سطح مشهد ١٢ ناحیه و در هر ناحیه یک مسجد به عنوان مسجد محورى جهت استقرار میز مشاوره اساتید دانشگاه تعیین شده و در این خصوص توضیحاتى را ارائه کردند.

در همین راستا آقای دکتر رشیدى پیشنهاد تشکیل یک هسته خیریه مشاوره اى را مطرح و از تمامى اعضاى شورای مرکزى خواستند فرم هاى تنظیم شده را جهت شناسایی توانمندى اعضاى کانون، تکمیل نمایند.

بعد از آن آقاى جاویدى در خصوص برنامه ها و فعالیت هاى هفته دفاع مقدس، پیشنهاد بازدید اساتید بسیجی از منطقه عملیاتى کربلاى ۵ که در مجتمع فرهنگى آیه ها برنامه ریزى شده را ارائه دادند و مقرر شد زمان بندی دقیق این برنامه مشخص گردد تا فراخوان افراد، انجام پذیرد.

استاد گرمه اى نیز پیشنهاد کردند اساتید ایثارگر عضو کانون بسیج اساتید دانشگاه، شناسایی شده و همایشى براى تجلیل از ایشان در هفته دفاع مقدس برگزار گردد. مسؤولیت شناسایی اساتید  ایثارگر به عهده آقاى مهندس آذرباد و اطلاع رسانى و ثبت نام از اساتید ایثارگر نیز به عهده آقاى محمدى قرار گرفت. هم چنین مقرر شد بازدیدی از خانواده شهداى مدافع حرم نیز در هفته دفاع مقدس صورت پذیرد و برنامه ریزى با خانواده محترم شهدا نیز به عهده آقای دکتر اطمینان واگذار گردید.

جلسه در ساعت ٢١ با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلى علیه و آله و سلم پایان یافت.

 

پاسخ دهید