۰

اخبار

جلسه شورای مرکزی کانون ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۶

شهریور ۲۵, ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۰ ب.ظ توسط

جلسه شوراى مرکزى کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمى کاربردى استان خراسان رضوى، ساعت ۶ صبح چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ۱۳۹۶، با تلاوت آیات نورانى قرآن کریم و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «صلى الله علیه و آله و سلم» در محل اتاق جلسات مؤسسه آموزش عالى خراسان و با حضور اعضای شورای مرکزی و سرکار خانم رحیمی مسؤول محترم فرهنگی دانشگاه جامع، برگزار گردید.

و سپس آقاى رجبى به مرور برنامه های مصوب کانون بسیج اساتید دانشگاه، برای گرامی داشت ایام هفته دفاع مقدس پرداخته و وظایف هر یک از اعضا در این خصوص مشخص و مقرر گردید.

برنامه های اجرایی آن ایام به شرح زیر تعیین گردید:

بازدید از منطقه بازسازی شده عملیات غرورآفرین کربلای ۵ در محل مجتمع فرهنگی آیه ها، در روز ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶٫ در این خصوص آقای جاویدی مسؤول هماهنگی با مجموعه و معرفی راوی برنامه تعیین شدند که با مکاتبه صورت گرفته، اقدامات اولیه هماهنگ شده است. همچنین مقرر شد اطلاع رسانی و جمع آوری اسامی افراد شرکت کننده توسط نیروی انسانی کانون صورت پذیرد. پذیرایی برنامه هم توسط مدیریت فرهنگی دانشگاه پیگیری می شود.

مقرر شد همایش تقدیر از اساتید و مدرسان شاهد و ایثارگر دانشگاه که اقدامات اولیه، مکاتبه با مراکز و جمع آوری اسامی شرکت کنندگان، در حال انجام است در تاریخ ۴ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۸ (بعد از نماز مغرب و عشاء) در یکی از مراکز وابسته به دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی برگزار شود.

در خصوص تأمین مکان مناسب این همایش مقرر گردید آقای آذرباد با همکاری خانم رحیمی اقدام کنند و سایر موارد برگزاری، توسط معاونت فرهنگی کانون پیگیری و اجرا گردد.

برنامه بازدید خانواده معظم شهدا خصوصاً شهدای مدافع حرم و دیدار با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نیز مقرر شد با هماهنگی معاونت فرهنگی و در یکی از روزهای هفته دفاع مقدس انجام شود.

در ادامه اعضای محترم حاضر، برای اجرای مصوبات جلسه اعلام آمادگی کرده و مقرر گردید افراد غایب نیز به وظایف محوله به نحو احسن عمل کنند.

این جلسه در ساعت ۸:۱۰   دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «صلى الله علیه و آله و سلم» پایان یافت.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید