۰

اخبار

جلسه شورای مرکزی کانونهای استان

شهریور ۲۶, ۱۳۹۶ در ۱:۲۹ ب.ظ توسط

شورای مرکزی کانونهای بسیج اساتید استان خراسان رضوی روز پنج شنبه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۶ با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «صلی الله علیه و آله و سلم» در محل اتاق جلسات سازمان بسیج اساتید استان و با حضور مدیران کانونهای سراسر استان، برگزار شد.

در این جلسه آقای دکتر حسین زاده جانشین سازمان به نیابت از آقای دکتر بذرافشان، به حاضران خوش آمد گفته و سپس حجت الاسلام و المسلمین دکتر نقی زاده در خصوص قسم های خداوند در قرآن کریم مطالبی را به سمع حاضران رساندند.

در ادامه آقای دکتر رضایی رکن آباد مسؤول بسیج اساتید دانشگاه فردوسی در خصوص برنامه هر ساله این دانشگاه در ایام تاسوعای حسینی با حضور استاد رحیم پور ازغدی توضیحاتی داده و اعضا را به شرکت در این جلسه که روز چهارشنبه ۵ مهرماه ۱۳۹۶ در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم اداری و اقتصاد برگزار می شود، دعوت نمودند.

همچنین برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس کانونها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد سایر کانونها در برنامه های یکدیگر نیز حضور یابند.

در ادامه موضوع میزهای مشاوره مردمی در مساجد محوری، ارائه گزارش کار سه ماهه دوم، جذب اساتید و برگزاری حلقه های صالحین مورد تأکید قرار گرفت.

آقای علی سهیلی نیز موضوع آتش به اختیار را به افراد حاضر ارائه نمودند و جلسه در ساعت ۹:۳۰ دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «صلی الله علیه و آله و سلم» به کار خود پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید