جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی، ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۶ در محل سالن جلسات مؤسسه آموزش عالی خراسان با تلاوت آیات نورانی قرآن و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم آغاز گردید، در ابتدای جلسه جناب آقای رجبی مدیر کانون به اعضای حاضر در جلسه خیر مقدم گفتند، سپس حجت الاسلام و المسلمین امینی در مورد روابط خانوادگی و مسایل و آسیب های ارتباطات خانوادگی و مباحث محرم و نامحرم سخنانی ایراد فرمودند.
در ادامه آقای آذرباد در مورد کارگاهی که در آینده نزدیک در دانشگاه جامع استان و با حضور اساتید مجرب تهران، تحت عنوان دانشگاه جامع علمی کاربردی در مسیر دانشگاه کارآفرینانه برگزار میگردد، توضیحاتی ایراد نمودند و درخواست کردند اگر اعضای شورای مرکزی، پیشنهادی در این مورد دارند صمیمانه پذیرای راهنمایی و پیشنهادات اساتید هستند.
پس از آن آقای رجبی در مورد برگزاری جلسه و نشست مسؤولان دفاتر بسیج مراکز که در روز شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ در محل سالن جلسات سازمان بسیج اساتید استان برگزار میگردد یادآوری کردند و اینکه هماهنگی های لازم در این مورد صورت گرفته و نامه های دعوت نیز به مراکز ارسال گردیده است، ایشان توضیحات لازم را برای بهتر برگزار شدن این جلسه کرده و تقاضا نمودند تمامی اعضا در این جلسه شرکت کنند و ضمناً دوستان مسؤول در دانشگاه جامع علمی کاربردی اطلاع رسانی مجدد را به نحو شایسته و کافی انجام دهند.
وی همچنین در باره جلسه شورای مرکزی کانون های استان توضیح داد و این که قرار شده است کارگروه هایی به صورت موقت تشکیل شود تا مسائل مرتبط با مباحث بسیج اساتید را بررسی کارشناسانه کند. که می توان به کارگروه حلقه های بصیرت، حلقه های علمی پژوهشی، ساختار و سازمان و … اشاره کرد، ایشان یاد آور شدند که در آن جلسه پیشنهادهایی مبنی بر اضافه شدن مسؤولیت هایی در ساختار شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی داده اند که می توان به مسؤول روابط عمومی، دبیر شورا، معاونت خواهران و همچنین آی تی اشاره کرد. همچنین گزارشی از جلسه شورای فرهنگی دانشگاه جامع ارائه نمودند و پیشنهادات فرهنگی شورای مرکزی را قرار شده به صورت کتبی خدمت دوستان ارائه نمایند.
در ادامه اعضای حاضر در جلسه و مدیر کانون، از نبود فضای مناسب برای برگزاری جلسات شورا و انجام فعالیتهای مرتبط، ابراز ناراحتی کرده و خواستار حل شدن این مشکل گردیدند.
در لحظات پایانی جلسه سرکار خانم دست پاک مطالبی را در مورد تاریخ و فلسفه عزاداری برای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ادوار مختلف و طول تاریخ بیان داشتند. همچنین جناب آقای علیمرادی معاونت نیروی انسانی نیز توضیحاتی در مورد پرونده های آماده شده اساتید بسیجی و پرونده هایی که در حال بررسی هستند، ارائه نمودند. این جلسه در ساعت ۷:۳۰ دقیقه با ذکر صلوات بر حضرت محمد(ص) و خاندان پاکش به پایان رسید.
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *