جلسه هماهنگی مسؤول کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی با رئیس محترم دانشگاه واحد استان، آقای دکتر سلجوقی در روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در محل اتاق رئیس دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه آقای رجبی ضمن تشکر از همکاریهای رئیس محترم دانشگاه با کانون بسیج اساتید، در باره تغییر راهبرد کانون بسیج اساتید دانشگاه که در جلسه مدیران کانون های بسیج اساتید سراسر کشور توسط رئیس سازمان بسیج اساتید کشور اعلام شد، توضیحاتی را ارائه کرد.

آقای رجبی یادآور شد که وظیفه کانون بسیج اساتید دانشگاه، انجام فعالیت‌های فوق برنامه نیست بلکه وظیفه اصلی کانون، مسئله محوری است. این کانون باید در تعامل مستقیم با ریاست محترم دانشگاه و سایر مسئولان مربوطه، مسائل مختلف فرهنگی، صنفی، اجتماعی و حتی آموزشی دانشگاه را بررسی و حل و فصل نماید. به همین منظور کانون بسیج اساتید دانشگاه با توجه به سوابق و توانمندی ها، آمادگی کامل برای حل مشکلات و مسائل موجود دانشگاه را دارد.

آقای دکتر سلجوقی رئیس محترم دانشگاه هم ضمن تشکر از همکاریهای کانون بسیج اساتید در سالهای گذشته با دانشگاه، از این موضوع استقبال کرده و بیان نمودند که ما می توانیم اجرای برخی فعالیتها و مأموریتهای دانشگاه را به کانون بسیج اساتید، واگذار نماییم. ایشان همچنین خواستار ادامه همکاری ها در موضوع حل مسائل دانشگاه از سوی کانون بسیج اساتید دانشگاه گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *