جلسه شورای مرکزی کانون های بسیج اساتید مشهد مقدس روز پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ با تلاوت آیات نورانی قرآن مجید و ذکر شریف صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم، در محل اتاق جلسات سازمان بسیج اساتید استان خراسان رضوی آغاز شد.

پس از آن آقای دکتر بذرافشان رئیس سازمان بسیج اساتید استان ضمن تبریک ولادت حضرت امام حسن علیه السلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی، موضوع جلسه را برنامه‌ریزی برای ۳۱ خرداد روز ملی بسیج اساتید و گرامی داشت شهید دکتر مصطفی چمران بیان کرد.

پس از آن آقای دکتر مرادی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج اساتید استان، در خصوص برنامه‌های قابل اجرا در آن روز مطرح کردند که این مراسم در روز ۳۱ خرداد ماه در دانشگاه فردوسی مشهد و با شعار محوری انقلاب ادامه دارد، برگزار خواهد شد لذا کانونها باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که حضور حداکثری اساتید در آن برنامه را داشته باشیم.

در ادامه جلسه آقای سعید قاسمی از مجمع مردم نهاد شهید چمران به معرفی طرح شهید چمران که به تربیت دانشجو و استاد تراز انقلاب اسلامی می پردازد، اقدام نمودند و افراد حاضر در جلسه نظرات خود را در این خصوص ارائه کردند.

در پایان مقرر گردید یک جلسه خاص این ایام توسط و با محوریت کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی برنامه ریزی و اجرا گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *