جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی در روز چهارشنبه ۹۷/۳/۲۳  ساعت ۱۸ با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و ذکر شریف صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم در محل باغ رستوران سپیدار واقع در جاده طرقبه بعد از امام زادگان یاسر و ناصر برگزار گردید.

در ابتدای  این جلسه آقای رجبی مدیر کانون ضمن خیر مقدم به اعضای شورای مرکزی حاضر در جلسه و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و اعمال شبهای قدر، پیشاپیش عید سعید فطر را نیز تبریک گفت.

ایشان با اشاره به حدیث شریف پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم که می فرمایند: الا و ان فی ایام دهرکم نفحات الا فتعرضوا لها گفت: باید به این وزش نسیم دلنشین و جان نواز از جانب معبود در زمان ها و ایام خاص توجه ویژه داشته باشیم چرا که با تمام شدن و گذشتن آن زمانها، کاری غیر از حسرت خوردن نصیب نخواهد شد.

آقای رجبی ایام ماه مبارک رمضا، شبهای قدر و موقعیت خدمت کردن در بسیج را از این لحظات و زمانهای خاص برشمرده و همگان را به بهره برداری از آن دعوت نمود.

پس از آن حجت الاسلام و المسلمین امینی زهان پس از دعا برای روزه داران و اعضای حاضر به طرح مباحثی پیرامون ماه مبارک رمضان و فضیلت شب های قدر و همچنین در راستای مباحث حلقه های صالحین، به موضوع احترام زوجین به یکدیگر در جامعه و دستوراتی که دین مبین اسلام در این زمینه مطرح کرده پرداختند.

پس از آن آقای رجبی و دیگر اعضای حاضر به طرح نظرات و پیشنهادات خود در مورد موضوعات جلسه پرداخته و بر ضرورت همکاری و مساعدت همه اعضای کانون برای شرکت تمامی اساتید بسیجی در مراسم روز ملی بسیج اساتید که همزمان با سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران در روز پنجشنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۹۷ در محل سالن اجتماعات دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود، پرداختند.

همزمان با اذان مغرب و عشاء نماز جماعت به امامت حجت الاسلام امینی برپا گردید و پس از آن مراسم افطار و پذیرایی در همان مکان برگزار گردید.

در این برنامه از زحمات آقای غلامی که با معاونت نیروی انسانی کانون در آماده سازی و تکمیل پرونده های اعضا زحمات زیادی کشیده بودند، تقدیر و تشکر شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *