جلسه شوراى مرکزى کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمى کاربردى خراسان رضوی، ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ٧ شهریور ماه ۱۳۹۷ در محل اتاق جلسات مؤسسه آموزش عالى خراسان با تلاوت آیات نورانى کلام الله مجید و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلى الله علیه و آله و سلم برگزار گردید.

در ابتداى جلسه آقاى رجبى ضمن خوشامدگویی و تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم و هفته دولت به حاضران در جلسه، دستور جلسه را قرائت کردند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین امینى در حلقه صالحین مباحث خود را بر محور آیه شریفه ٩۶ سوره مریم اینگونه آغاز کردند: به راستى کسانى که ایمان آورده و کارهاى شایسته انجام دادند، خداى رحمان محبى برای آنان (در دل مردم) قرار خواهد داد. نمونه بارز و مصداق عینی این آیه، در شیوه رفتارى شهید رجایی و شهید باهنر به وضوح دیده می شود، این شهیدان با توجه به کوتاهى زمان خدمت در منصب رئیس جمهورى و نخست وزیرى به دلیل عملکرد شایسته شان، محبتى در دل مردم به وجود آمده است که سبب شده ما یادشان را در این ایام گرامى میداریم.

در ادامه جلسه آقاى دکتر اطمینان به بررسى مسائل سیاسى روز پرداختند و گفتند: هدف اصلى در کشور رفع مشکلات اساسى جامعه است، در این دوران که دشمنان انقلاب اسلامى سعى در بى هویت کردن این انقلاب را دارند، پاسخگویی رئیس جمهور در مجلس یک حرکت میمون و مبارک است چرا که پاسخگویی به نمایندگان مردم در مجلس حق مردم است و مردم نباید نسبت به آنچه که در کشور اتفاق می افتد بى توجه باشند.

در ادامه و طبق دستور جلسه، موضوع تکمیل اعضاى شوراى مرکزى به بحث و گفتگو گذاشته شد و آقاى رجبى ضمن تشکر و قدردانى از زحمات اعضاى سابق، آقایان دکتر رشیدى، دکتر آذرباد و دکتر رضوى اعضای جدید شوراى مرکزى را به این شرح اعلام نمودند:

جانشین مدیر کانون حجت الاسلام و المسلمین امینى، مدیر ادارى و پشتیبانى آقاى حسین اکبرپور، مدیر آموزش خانم اکرم السادات زعفرى نژاد. همچنین مقرر شد برای مدیر علمی و پژوهشی کانون یک نفر توسط اعضا معرفی و نیز مقرر گردید احکام اولیه اعضای شوراى مرکزى توسط مدیر کانون صادر گردد و مدیر برنامه ریزی و توسعه برای صدور احکام نهایی از طریق سازمان بسیج اساتید استان، پیگیری نمایند.

در ادامه جلسه هماهنگى هاى لازم جهت نشست اعضاى کانون با رئیس جدید واحد استانى آقاى دکتر تشکرى صورت گرفت و مقرر شد فعالیت هاى قابل اجرا در هفته دفاع مقدس، توسط مدیر فرهنگى و مدیر ادارى و پشتیبانى اعلام گردد.

جلسه در ساعت ٨ صبح با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلى الله علیه و آله و سلم به پایان رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *