جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ١٨ مهرماه ۱۳۹۷ در محل اتاق جلسات مؤسسه آموزش عالی خراسان با تلاوت آیات نورانی کلام الله مجید و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلى الله علیه و آله و سلم برگزار گردید.
در ابتدای جلسه آقای رجبی ضمن خوش آمدگویی به اعضای شوراى مرکزى، به ویژه همکاران جدید، سالروز تأسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی را تبریک گفته و دستور جلسه را قرائت کردند.
در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین امینی در حلقه صالحین محور بحث خود را بر اساس خاطره ای از آیت الله میرزا علی هسته ای و آیت الله خویی در تأکید و تأیید برگزاری مجالس سوگواری ماه هاى محرم و صفر قرار دادند.
سپس آقای رجبی گزارشى کوتاه از دیدار آیت الله علم الهدی با رؤسای دانشگاه ها، مسؤولان نهاد نمایندگی و مدیران کانون‌های بسیج اساتید استان به سمع حاضران در جلسه رساندند.
در ادامه جلسه اعضای حاضر براى برگزاری نشست مسؤولان دفاتر مراکز علمی کاربردی و تعیین تاریخ و محتوای برنامه به بحث و گفتگو پرداختند و تاریخ پنجشنبه ٢۶ مهرماه براى این منظور، معین گردید .
همچنین آقای علیمرادی در معاونت توسعه منابع انسانی از چگونگی فعالیت و برنامه ریزی این معاونت گزارشی را ارائه کردند.
در پایان جلسه دو عضو جدید شورای مرکزی حجت الاسلام و المسلمین دکتر خوشحال و آقای دکتر نخچیان در معرفی خود از سوابق اجرایی و تحصیلی خویش بیان و آمادگی خود را برای فعالیت در شورای مرکزی اعلام نمودند.
این جلسه در ساعت ٨ با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد پایان یافت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *