جلسه شورای مرکزی کانون‌های بسیج اساتید استان خراسان رضوی صبح روز پنجشنبه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۷ در محل سالن جلسات سازمان بسیج اساتید استان و با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و ذکر شریف صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم برگزار شد.
در ابتدای جلسه آقای دکتر بذرافشان ضمن تسلیت ایام محرم و آغاز ماه صفر، به حاضران در جلسه خیرمقدم گفتند و گزارشی از جلسه دیدار با آیت الله علم الهدی ارائه نمودند و خواستار پیگیری موضوع وحدت حوزه و دانشگاه که در این جلسه توسط ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی مطرح شد، شدند.
سپس آقای احمدآبادی در خصوص مسائل سیاسی ایران و جهان، مطالبی را به سمع حاضران رساندند.

آقای دکتر مرادی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان هم در باره راهپیمایی اربعین و برنامه های ویژه این فعالیت از جمله برگزاری کنگره بین المللی اربعین در کربلا و نجف، توضیحاتی ارائه نمودند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی استان خراسان رضوی در باره شرح وطایف، ساختار و فعالیت‌های این سازمان، مطالبی را مطرح نموده و از اساتید بسیجی و مدیران کانونها بر اساس ضرورت استفاده از کارشناس و متخصص در اجرای مأموریتها، خواستار کمک رسانی این قشر در انجام وظایف آن سازمان شدند. ایشان همچنین گزارشی از فعالیتهای آن سازمان از ابتدای سال ۱۳۹۶ تا پایان شش ماهه اول سال ۱۳۹۷ به جمع حاضر ارائه نموده و به پرسشهای مطرح شده توسط ایشان پاسخ گفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *