نشست سازمانی و تشکیلاتی مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز علمی کاربردی استان با اعضای شورای مرکزی و مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی روز پنجشنبه ۲۶ مهرماه ۱۳۹۷ پس از برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء و با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و ذکر شریف صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم در محل اتاق جلسات سازمان بسیج اساتید استان، برگزار شد.

در این جلسه ابتدا آقای رجبی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت امام حسین علیه السلام و اربعین آن بزرگوار، به حاضران در جلسه خصوصاً عزیزانی که از شهرستانها تشریف آورده بودند، خیرمقدم گفته و در خصوص تغییر رویکرد سازمان بسیج اساتید کشور پس از روی کارآمدن تیم جدید مدیریتی آن مبنی بر حل المسائل بودن بسیج اساتید در معضلات و مشکلات دانشگاهها و زمینه اجرایی این حل المسائل که اندیشکده های راهبردی است، توضیحاتی را به حاضران ارائه نموده و اطلاع داد که کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی در نظر دارد اندیشکده راهبردی کارآفرینی را راه اندازی کند.

در ادامه جلسه استاد گرمه ای در خصوص چهل سالگی انقلاب اسلامی و نقشه های دشمنان برای آن و نقش اساتید بسیجی در انتقال دستاوردها و فعالیتهای انقلاب اسلامی به نسل جدید، مطالبی را به سمع حاضران رساندند.

سپس آقای احمدآبادی به عنوان سخنران و میهمان ویژه نشست، با ارائه پاورپوینتی در خصوص FATF توضیحات مبسوطی را برای حاضران ارائه نمودند.

در ادامه مسؤولان محترم دفاتر بسیج اساتید مراکز در خصوص موانع و مشکلات فعالیت های خویش در مراکز علمی کاربردی، مطالبی را مطرح نموده و خواستار رفع این مشکلات و همکاری بیشتر رؤسای محترم و مدیران محترم استانی با ایشان شدند.

این نشست در ساعت ۲۱ با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم به پایان رسید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *