جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه  جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی در ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ۵ آذر ماه ۱۳۹۷ در محل اتاق جلسات دانشگاه جامع علمى کاربردى استان با تلاوت آیات نورانی کلام الله مجید و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای رجبی ضمن خوشامدگویی به اعضای حاضر، دستور جلسه را قرائت کردند و در ادامه حجت الاسلام و المسلمین امینی در حلقه صالحین محور بحث خود را بر حدیثى از امام رضا علیه السلام در باب عمل صالح و دوستى آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم قرار دادند:

«هرگز به امید دوستى آل محمد (ص) عمل صالح و عبادت خدا را ترک نکنید و هم چنین دوستى آل محمد (ص) و تسلیم شدن در مقابل امرشان را به امید عبادت تان رها نکنید، زیرا هیچ یک از این دو، به تنهایی پذیرفته نمى شود».

اسلام دین کامل است و ما مى بایست بکوشیم که همه جانبه نگر باشیم هم در اعمال فردى مان و هم در مسائل اجتماعى و تصمیماتى که مى گیریم.

در ادامه اعضاى حاضر به برنامه ریزى  جلسه روز شنبه ٨ دى ماه پرداختند و مقرر شد حجت الاسلام و المسلمین امینى با حاج آقاى نظافت به عنوان سخنران نشست ٨ دى ماه هماهنگ کنند و هم چنین آقاى اکبرپور مسؤولیت هماهنگى موضوع پذیرایی با مرکز بهزیستی و تهیه کلیپ هاى کوتاه از فعالیت کانون و مباحث متناسب با روز ٩ دى ماه را به عهده گرفتند.

همچنین تعداد ١٠٠ جلد کتاب از طرف معاونت فرهنگى در اختیار کانون قرار گرفت تا به حاضران اهدا گردد و نیز مقرر شد معاونت نیروى انسانى با ارسال پیامک نسبت به دعوت اساتید اقدام کنند و از طریق تماس تلفنى، مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز را مطلع سازند.

جلسه در ساعت ٨ با ذکر صلوات بر محمد صلى الله علیه و آله و سلم پایان یافت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *