جلسه شورای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه  جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی در ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ١٩ دی ماه ۱۳۹۷ در محل اتاق جلسات دانشگاه جامع علمى کاربردى استان خراسان رضوی با تلاوت آیات نورانی کلام الله مجید و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلى الله علیه و آله و سلم برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای رجبی ضمن خوشامدگویی به اعضای حاضر، دستور جلسه را قرائت کردند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین امینی در حلقه صالحین محور بحث خود را بر روایتى از قول آیت الله اراکى قرار دادند: آخرین مرحله طهارت پاکى قلب است. دل را باید از آنچه که غیر حق و توجه به غیر حق است پاک کرد. امام صادق علیه السلام مى فرمایند: «دل حرم خداست پس در حرم خدا غیر خدا را جاى مده».

در ادامه جلسه آقاى دکتر اطمینان گزارشى از نشست بصیرتى که به مناسبت ٩ دى در دانشگاه فردوسى با حضور دکتر زاکانى برگزار شده بود به سمع حاضران جلسه رساندند.

در ادامه جلسه بند شماره ٣ دستور جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و آقاى رجبى متذکر شدند با توجه به بیانات مقام معظم رهبرى که «جمهورى اسلامى زمینه ساز ظهور است» سلسله نشست هاى چهل سالگى انقلاب اسلامى با عنوان جهان در افق ظهور مى بایست مورد توجه شوراى مرکزى کانون قرار گیرد و مقرر شد که ادامه مبحث فعالیت چهل سالگى انقلاب اسلامى در قالب تبیین دستاوردهاى انقلاب اسلامى با همیارى اساتید و شوراى مرکزى انجام گیرد.

در ادامه جلسه و با توجه به اهمیت موضوع حلقه های صالحین، مقرر شد حجت الاسلام و المسلمین آقاى دکتر خوشحال به عنوان مسؤول حلقه هاى صالحین کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمى کاربردى خراسان رضوى منصوب شوند و این موضوع را در تمامی مراکز علمی کاربردی پیگیری نمایند.

هم چنین مقرر شد در فعالیت­های گروهی و سازمانی که کانون برنامه ریزی می کند، تمامی معاونتها و مدیریتها بر اساس تقسیم کار و شرح وظایف تعیین شده و ابلاغی، کار خود را انجام دهند.

در پایان جلسه سرکار خانم دست پاک مسؤول واحد خواهران کانون، گزارشى از فعالیت بازدید زیارتى اساتید خواهر و خانواده اعضاى شوراى مرکزى از حرم مطهر امام هشتم علیه السلام به همراه صرف نهار در مهمانخانه حضرت ارائه کردند.

جلسه در ساعت ٨ و بیست دقیقه با ذکر صلوات بر محمد صلى الله علیه و آله و سلم پایان یافت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *