جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ در محل اتاق جلسات دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و ذکر شریف صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای رجبی با گرامی داشت ایام الله دهه فجر و حماسه پرشکوه راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن توسط مردم مسلمان و همیشه در صحنه ایران، از حاضران در جلسه تشکر کرده و در زمینه فعالیت­های مختلف بسیج اساتید از جمله ورود به مقوله مهدویت که ضرورت جامعه امروز بشری است، توضیحاتی داده و آقای عبدالحسینیان را  که در این زمینه قصد فعالیت دارند، به جمع معرفی کرد. همچنین توضیحاتی در زمینه حلقه های صالحین و عضویت اساتید بسیجی در این حلقه ها که حجت الاسلام و المسلمین دکتر خوشحال در این زمینه قرار است فعالیت کنند، ارائه شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین امینی زهان نیز موضوع بحث خود را به معرفی مدعی دروغینی که در همین زمینه مهدویت و ادعای جانشینی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، فعالیت هایی را در ایران و کشورهای همسایه انجام می دهد قرار داده و توضیحاتی را برای حاضران ارائه نمودند و بر ضرورت هشیاری همگان در این خصوص، تأکید نمودند. ایشان با بیان برخی ادعاهای این فرد، باطل بودن آنها را توضیح دادند.

در این جلسه آقای احمدآبادی به عنوان میهمان ویژه در جلسه حضور پیدا کردند و در باره مسائل مختلف سیاسی ایران و جهان اخبار و تحلیل هایی را ارائه نمودند. مواردی از قبیل: روند افزایشی شرکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خصوصاً راهپیمایی امسال، چهل سالگی انقلاب اسلامی و موضوع فروپاشی، فتنه سال ۱۳۹۸ و موضوع انتخابات مجلس، فعالیت های فرقه یمانی، انتخابات آینده مجلس و ریاست جمهوری و احتمالات آن، SPV و ایجاد یک روزنه ناقص توسط اتحادیه اروپا، گزارش یک نهاد امنیتی آمریکا در باره وضعیت داخلی ایران از جمله گسل جمعیتی و …

این جلسه در ساعت هفت و ۴۰ دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم به پایان رسید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *