جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی در ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۸ در محل سالن جلسات دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و ذکر شریف صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم، آغاز گردید.

در ابتدای جلسه آقای رجبی مدیر کانون، میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر و هفته زن را به حاضران در جلسه و بخصوص سرکار خانم زعفری نژاد تبریک گفته و از حضور آقای دکتر آذرباد در جلسه شورای مرکزی تقدیر نمودند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین امینی در حلقه صالحین بحث خود را بر نقش اخلاق حرفه اى در فرهنگ سازى در سازمان و جامعه قرار دادند و گفتند:
رهبرى اخلاقى و نقش کلیدى آن در شکل دادن به هنجارهاى اخلاقى و فرهنگ از مباحث حائز اهمیت است. رعایت مبانى اخلاق حرفه اى موجب ایجاد اعتماد و ارتباطات سالم و دو سویه میشود. با اعمال اخلاق حرفه اى در سازمان کارکنان انگیزه لازم را براى تلاش در جهت دستیابى به اهداف سازمانى به دست مى آورند و براى نمونه از زندگى مرحوم عالى نسب مواردى را ذکر کردند.

سپس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مورد بحث قرار گرفت و اعضای حاضر استاد سرکار خانم زعفری نژاد و آقایان دکتر اطمینان، دکتر آذرباد و استاد اکبرپور با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و لزوم اقداماتی در این زمینه و همچنین برنامه های سال آینده کانون، به ایراد سخن پرداختند و مقرر شد در آینده نزدیک جلسه ای به صورت ویدئو کنفرانس با آقای دکتر روحیان که به تازگی به عنوان مسؤول بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور برگزیده شده اند برگزار شود.

در ادامه مدیر کانون گزارشی از جلسه شورای فرهنگی دانشگاه جامع که ایشان نیز شرکت داشته اند ارائه و یادآور شدند که رؤوس برنامه ها و فعالیت های کانون بسیج اساتید دانشگاه در سال آینده به تصویب و تأیید شورای مذکور رسیده و مقرر شده است که برنامه اجرایی هرکدام از برنامه ها در زمان مناسب ارائه گردد. همچنین از اعضای حاضر درخواست نمودند که اگر معاونت ها و قسمت های مختلف کانون فعالیت خاصی برای سال آینده در نظر دارند را سریعتر به صورت مکتوب ارائه نمایند.

این جلسه در ساعت ۷/۳۰ دقیقه با ذکر صلوات برحضرت محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *