اولین جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی در سال ۱۳۹۸ رأس ساعت ۶ روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ در محل اتاق جلسات مؤسسه آموزش عالی خراسان با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و ذکر شریف صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم آغاز شد.

در ابتدای جلسه آقای رجبی ضمن تبریک سال جدید و اعیاد خجسته شعبان المعظم، برای حاضران توفیق کسب فیض زیاد از این ایام و ایجاد آمادگی لازم برای ورود به ماه مبارک رمضان را از خداوند متعال درخواست کرد.

پس از آن حجت الاسلام و المسلمین دکتر خوشحال در خصوص حلقه های صالحین و فعالیتهایی که در این زمینه می توان در کانون بسیج اساتید دانشگاه انجام داد، توضیحاتی ارائه نمودند و گفتند ایجاد همدلی و تربیت حس مسؤولیت پذیری از مهم ترین اهداف حلقه های صالحین است.

آقای دکتر آذرباد پیشنهاد بررسی و بازنگری مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز را با توجه به تغییرات صورت گرفته، ارائه نمودند و مقرر گردید این کار توسط معاون توسعه منابع انسانی به روز رسانی و پیگیری شود.

آقای رجبی با توجه به بند ۵ دستور جلسه، برنامه ریزی جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده گفت: با توجه به مشکلات فراوانی که هموطنان آسیب دیده از سیل متحمل شده اند و همچنین لزوم همدلی، ایجاب می کند تا راه حل هایی برای امداد رسانی در نظر گرفته و اجرا گردد.

سپس موضوعاتی از قبیل فعالیتهای سال ۱۳۹۸ کانون، برنامه های گرامیداشت هفته معلم، ادامه فعالیت کانون در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و … مطرح و اعضای حاضر نظرات خود را در این زمینه ها اعلام نمودند.

این جلسه در ساعت ۷:۴۵ دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *