جلسه اعلام همبستگی جمعی از اساتید و هیئات علمی دانشگاه های مشهد با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وانزجار از اقدام اخیر آمریکا در روز دوشنبه ۹۸/۱/۲۶ راس ساعت ۷ صبح در محل سالن غدیر پادگان شهید برونسی سپاه امام رضا علیه السلام مشهد برگزار گردید.

در ابتدای جلسه و پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید ، ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی دمشهد جناب آقای دکتر سروری پشت تریبون قرار گرفتند و ضمن تشکر از حضور اساتید دانشگاه های مشهد در این جلسه ، اعلام انزجار اساتید مشهد را از اقدام اخیر دولت آمریکا در مورد سپاه پاسداران اعلام نمودند و در حمایت اساتید دانشگاه های مشهد از سپاه و اقدامات اخیر سپاه در کشور و منطقه سخنانی ایراد نمودند.

پس از آن سردار نظری فرماندهی محترم سپاه استان خراسان رضوی به ایراد سخن پرداختند و از تمامی اساتید حاضر و بسیج اساتید استان بابت حضور در جلسه تشکر نمودند و سپاه را اینگونه معرفی کردند که سپاه یک تشکیلات و فرد نیست، سپاه یک مسلک و راه و مسیر است سپاه نماد اندیشه انقلابی است و نماد حضور مردم در عرصه های مختلف کشور است. ایشان فرمودند سپاه تلفیق قدرت مادی و معنوی است.علی رغم همه اختلاف سلیقه ها خدا را شکر که مردم در بزنگاه ها اسیر تبلیغات مخرب و منفی مخالفان نمیشوند و یکی از این بزنگاهها همین اتفاق اخیر و اقدام نابخردانه دولت امریکا بود. که تمامی احاد جامعه یک صدا این اقدام را محکوم کردند.

ایشان در ادامه به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در مورد سپاه اشاره کردند و همچنین بیانیه گام دوم انقلاب که نیاز به تلاش اساتید و اجرایی کردن آن دارد مورد تأکید قرار دادند.

این جلسه با قرائت بیانیه ای در حمایت از سپاه و اعلام انزجار از دولت امریکا و اقدام اخیر به کار خود پایان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *