جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی در روز چهارشنبه مورخه ۹۸/۲/۴ در ساعت ۶ صبح در محل اتاق جلسات مؤسسه آموزش عالی خراسان با حضور جمعی از مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز علمی کاربردی استان برگزارگردید.

جلسه شورای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه  جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی با حضور اعضا و با حضور مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز علمی کاربردی در ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ با تلاوت آیات نورانی کلام الله مجید و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلى الله علیه و آله و سلم برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای رجبی ضمن خوشامدگویی و تبریک اعیاد شعبانیه به اعضای شوراى مرکزى و مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز حاضر در جلسه، دستور جلسه را قرائت کردند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین امینی در حلقه صالحین محوریت بحث خود را بر تفسیر آیات ٩٢ و ٩٨ سوره یوسف قرار داده و گفتند: زمانى که برادران حضرت یوسف او را شناختند به گناهان خود اعتراف و از او طلب بخشایش کردند و آن حضرت در پاسخ گفت: «امروز هیچ سرزنشى بر شما نیست خدا شما را (با چنین پشیمانى و توبه) مى بخشد که او مهربان مهربانان است.» و هم چنین برادران خطا کار از پدرشان نیز طلب بخشش کردند و حضرت یعقوب گفت: «به زودى از خداوند براى شما طلب آمرزش خواهم کرد، مسلماً او بس آمرزنده مهربان است.»

و اضافه کردند که خیلى از ما اقتدارگرا هستیم و آنچه در نگاه مان غالب است نگاه مقتدرانه است، در صورتی که رفتار ما باید مطابق با آموزه هاى دینى باشد و باید بتوانیم در مقابل اشتباه هم عذرخواهى کنیم و هم عذرخواهى دیگران را پذیرا باشیم.

در ادامه جلسه موضوع برنامه ریزى فعالیت هاى سال ٩٨ مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و مقرر شد به غیر از برنامه هاى جارى همیشگى کانون، جذب اساتید و مدرسان جدید بسیجى از سوى مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز مورد توجه قرار گیرد. در همین راستا برگزارى دوره هاى کاربردى و مورد نیاز اساتید پیش بینى گردد که از سوى یکى از مسؤولان دفاتر بسیج اساتید پیشنهاد اجراى دوره امداد و نجات براى اساتید مطرح گردید.

و هم چنین مقرر گردید مبحث استاد تراز انقلاب که در سال ٩٧ طرح توجیهى آن تهیه و تنظیم گردیده در دستور کار اجرای شورای مرکزی کانون به طور جدی قرار گیرد.

در ادامه جلسه نیز مقرر گردید که موضوع پالایش و به روز رسانى اساتید بسیجى از سوى معاونت نیروى انسانى کانون پیگیرى شود.

در پایان جلسه مقرر گردید تهیه و تنظیم گزارش مکتوب و تصویرى از  فعالیت ها، از بدو تشکیل کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمى کاربردى خراسان رضوى و هم چنین تکمیل فرم ارسالى دانشگاه جامع علمى کاربردى در دستور کار قرار گرفته و برای مسؤول جدید بسیج اساتید دانشگاه علمی کاربردی کشور ارسال گردد.

جلسه در ساعت ٨ با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلى الله علیه و آله و سلم پایان یافت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *