جلسه شوراى مرکزى کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمى کاربردى خراسان رضوى در ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ٢ مرداد ماه ۱۳۹۸ در محل اتاق جلسات دانشگاه جامع علمى کاربردى با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلى الله علیه و آله و سلم و قرائت آیات نورانى کلام الله مجید برگزار گردید.

در ابتداى جلسه آقاى رجبى ضمن خوشامدگویی به حاضرین، دستور جلسه را قرائت کردند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین امینى در حلقه صالحین، ضمن تسلیت به مناسبت سالروز درگذشت شیخ احمد کافى به شرح فرازهایی از زندگى ایشان پرداختند.

در ادامه  گزارشى کوتاه از تشکیل اولین جلسه اندیشکده کارآفرینى به سمع حاضران در جلسه رسید.

 شوراى مرکزى کانون بسیج اساتید به جهت ایجاد همبستگى بیشتر با بسیج دانشجویی، در این جلسه میزبان آقاى شعبانى مسؤول محترم بسیج دانشجویی بود و آقاى شعبانى در خصوص اردوى جهادى که از سوم تا آخر شهریور در منطقه روداب سبزوار برگزار می گردد و هم چنین در مورد اردوى راهیان نور غرب که در آخر مردادماه برگزار میگردد، خبر دادند و حضور اساتید را در کنار دانشجویان در این برنامه موجب دلگرمى دانشجویان دانستند.

در ادامه جلسه آقاى رجبى طرح مشاوره تحصیلى داوطلبان تحصیل در دانشگاه ها و انتخاب رشته که همه ساله با حضور اساتید بسیجى در مساجد محل برگزار میگردد را مطرح و حضور اساتید بسیجى را به جهت اهمیت موضوع، مؤثر دانستند.

در پایان جلسه مقر گردید که تا جلسه آینده معاونت منابع انسانى، اسامی و اطلاعات مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز را بروز رسانى و اسامى نهایی مسؤولان دفاتر بسیج اساتید مراکز را براى هماهنگى برنامه نشست اعضاى کانون بسیج در پنجم مهر ماه ٩٨ به کانون ارائه نماید و هم چنین مقرر شد اعضاى شوراى مرکزى پیشنهاد برنامه هاى روز نشست کانون بسیج اساتید را تا جلسه آتى عنوان نمایند.

این جلسه در ساعت۷:۴۰ دقیقه با ذکر صلوات پایان پذیرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *