جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خراسان رضوی ساعت ۶ روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه ۱۳۹۸ با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و ذکر شریف صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم، در محل اتاق جلسات دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان آغاز به کار کرد.

در ابتدای جلسه آقای رجبی در باره موضوعات مورد بحث در جلسه که گردهمایی اعضای کانون بسیج اساتید دانشگاه و سرکشی به اردوی جهادی دانشجویان در محل روستای سیل زده روداب سبزوار بود، توضیحاتی را ارائه کرد.

سپس حجت ‌الاسلام و المسلمین امینی در حلقه صالحین ضمن تبریک ایام و مخصوصاً موضوع مباهله، مختصری در رابطه با این اتفاق مهم تاریخی و نحوه اجرای آن توسط پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم توضیحاتی را ارائه کردند و با توجه به ایام شهریور و شهادت شهید رجایی و باهنر، به ذکر خاطره‌ای از دکتر موسوی زرگر که وزیر بهداشت کابینه شهید رجایی بودند پرداختند. ایشان می­گوید یک روز جمعه که کابینه جلسه داشت آقای رجایی به ما گفتند بعد از اتمام جلسه بیایید با هم به نماز جمعه برویم و من زیر انداز هم با خودم می آورم. همه پذیرفتند و پس از اتمام جلسه هیئت دولت، همه به اتفاق عازم نماز جمعه می‌شوند و می‌بینند که آقای رجایی یک زیلوی کهنه و مندرسی را همراه خودش به عنوان زیرانداز آورده است. آنها به وی می گویند زیرانداز شما همین بود که می گوید آری من فقط همین را دارم. خلاصه در محلی میان مردم این زیرانداز را انداخته و همه روی آن نشستیم. یک پیرمردی کنار من نشسته بود و مدام به این افراد نگاه می کرد و سر آخر طاقت نیاورد و برگشت به من گفت که این دولتی که بر سر کار هست معلوم میشه واقعا دولت اسلامی است. گفتم به چه دلیل؟

او گفت من آقایی که آن طرف نشسته را می شناسم اون آقای قندی وزیر پست و تلگراف و تلفن است و خیلی عجیبه که اینجوری کنار مردم نشسته در صف نماز جمعه.

من به ایشان گفتم که عجیب تر اینکه من بهت میگم اون آقایی که اون طرف نشسته آقای عباسپور وزیر نیرو و اون آقای دیگر کلانتری وزیر راه و ترابری، من خودم وزیر بهداشت و اون آقایی که جلو نشسته آقای رجایی وزیر آموزش و پرورش است.

بعد از صحبت های حاج آقای امینی آقای دکتر اطمینان در ارتباط با بحث مشکلات اجتماعی جامعه مطالبی را به اطلاع رساندند.

پس از آن موضوعات قابل طرح در جلسه مطرح و مطلبی که آقای اکبرپور به عنوان مسؤول برنامه ریزی گردهم آیی سازمانی کانون برای آقای رجبی فرستاده بودند قرائت شد و افراد در ارتباط با مطالب آقای اکبر پور نظرات خود را اعلام کردند.

پس از آن در ارتباط با اجرای بهینه نشست مقرر شد جلسه مسؤولین دفاتر برای توجیه و درگیر شدن ایشان در موضوع، روز شنبه ۲۳ شهریور ماه برگزار شود و در این مدت مدیریت منابع انسانی کانون، اسامی قطعی و نهایی مسؤولین دفاتر را آماده نماید.

در پایان مقرر شد برنامه دیدار با دانشجویان شرکت کننده در اردوی جهادی دانشگاه، روز پنج شنبه ۱۴ شهریور ماه به مقصد روستای سیل زده روداب سبزوار برگزار شود.

این جلسه در ساعت ۷:۴۰ دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم به کار خود پایان داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *