آقای دکتر حسین زاده جانشین سازمان بسیج اساتید استان خراسان رضوی که در همایش سازمانی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی سخن می گفت، از مسؤولان کانون بسیج اساتید دانشگاه خواست که اساتید را در گروه های مسئله محور سازماندهی کنند و وقتی که این گروه های مسئله محور تشکیل جلسه داده و فعال شدند می‌توانند نسبت به راه‌اندازی اندیشکده اقدام نمایند. ایشان تأکید کردند اگر ۳ گروه علمی مسئله محور، موضوعاتشان همپوشانی داشته باشد می توانند به تشکیل اندیشکده اقدام نمایند.

ایشان با توجه به تفکرات و منش های سیاسی مختلف گفتند: بسیج اساتید با توجه به توان و استعدادی که دارد موظف است که به همه دولت ها و مسؤولان دولتی، فارغ از هرگونه تفکر و اندیشه سیاسی کمک کند چرا که کمک کردن به مجموعه حاکمیتی، تقویت نظام را به دنبال خواهد داشت.

آقای دکتر حسین زاده یکی دیگر از کارکردهای بسیج اساتید و استادان بسیجی را مطالبه گری بیان کردند و گفتند که اساتید بسیجی در زمینه مطالبه گری باید پیشتاز همه اقشار باشند، چرا باید اتفاقی در استان یا شهرستان بیفتد ولی اساتید بسیجی در ارتباط با آن اتفاق و مسئله، ورود و حضور مناسب نداشته باشد اساتید بسیجی باید رهبران فکری سایر اقشار باشند.

آقای دکتر حسین زاده از اساتید بسیجی خواست که به تفکرات و نظرات دانشجویان احترام بگذارند و زمان مناسبی را به شنیدن و گوش دادن به مسائل و پرداختن به مشکلات آنها صرف کنند.

آقای دکتر حسین زاده با توجه به ابلاغ دستورالعمل اعتلای بسیج اساتید از سوی سازمان بسیج اساتید کشور به استان ها، خواستند که مسؤولان کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع، نسبت به سازماندهی اساتید در گروه های مختلفی که در این دستورالعمل ابلاغ شده است اقدام کنند ایشان خواستار فعالیت هر چه بهتر در این زمینه از سوی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *