جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خراسان رضوی ساعت شش صبح روز شنبه ۵/۱۱/۱۳۹۲ در محل اتاق جلسات واحد استان و با حضور اعضا و تلاوت آیات نورانی قرآن مجید و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «ص» آغاز شد. در ابتدای این جلسه آقای رجبی گزارشی از حضور خود در جلسه شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان و مباحث و موارد مطرح شده در جلسه را به استحضار حاضران رسانده و سپس آقای گرمه‌ای در باره جلسه رؤسای کارگروه‌های تخصصی سازمان بسیج اساتید استان، توضیحاتی را ارائه کردند.

در ادامه در خصوص جلسه عمومی اعضای کانون که در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد، مباحثی مطرح و تصمیماتی اتخاذ گردید. در این راستا مقرر گردید قسمت‌های مختلف کانون در راستای شناساندن مجموعه خود به شرکت کنندگان در مراسم اقدام نمایند.

همچنین مقرر شد آقای ذوالفقاری با همکاری تعدادی از اعضای شورا، نسبت به تهیه فرم­های نظرسنجی از شرکت کنندگان در مراسم، در باره فعالیت­های کانون اقدام نمایند.

جلسه در ساعت هفت و چهل و پنج دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «ص» به اتمام رسید و مقرر شد جلسه بعدی برای بررسی فعالیت های صورت گرفته در این خصوص روز شنبه هفته بعد برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *